Zberné miesta

Zberné miesta :

Momentálne prebieha JEDINE finančná zbierka.  O ďalšej zbierke vecí budeme informovať na stránke.

DSCN8937

 

9 názorov na “Zberné miesta

   1. maria madzova

    Je to fajn ze nezijete nadarmo je potrebna kazda pomoc ja mam veci kosele obleky dstske veci kam to mozem dat prosim napiste. Som z v.kostolan pri piestanoch.

  1. Pokojny bojovnik

   Zatiaľ je to na sklade v ZH, vybavujeme kamióny. Čo sa týka finančnej pomoci už je na stránke vyúčtovanie, a doklady ktoré sme dostali od konkrétnych batailonov. Čo sa týka kamiónov, budeme o tom určite informovať. Zatiaľ čo viem, tak do 2 týždňov by tam mala ísť Veronika, spolu s nejakými kamiónmi, no viac zatiaľ neviem.

 1. Radka

  Zdravím vás všechny,
  prosím vás, můžete alespoň trochou přispět Alexeji Smirnovovi, říká se jim také andělé bez křídel. Vyvážejí děti z Novoruska. Je to zde na stránce http://www.podobstrelom.ru
  Mluvila jsem s Alexejem, ale oni nemají zatím účet pro mezinárodní platby. A naši lidé zdaleka nemají všichni karty a zdaleka ne každý dokáže projít procedurou Pay Pal. Věřím, že se to nějak vyřeší a dostanou IBAN a SWIFT. Můžete se s Alexejem Smirnovem domluvit přímo na FB. https://www.facebook.com/AlexeySmirnov84.
  Díky moc.
  Radka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>